Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání s veřejností

14. 5. 2018

V dobře vedených městech přijde vedení města mezi lidi a vyslechne si jejich názory. Třeba o koncepci dopravy přijde diskutovat i 250 lidí. Zájem občanů by byl což dokazují aktuální snímky z Českého Brodu https://www.facebook.com/pg/cesbrod/photos/?tab=album&album_id=809755839233227 Starosta Nekolný přišel mezi lidi a obhajoval studii budoucího využití areálu ZZN a zaznamenával připomínky přítomných..

V Čelákovicích byla na minulém zastupitelstvu schválena koncepce rozvoje sportu a dokonce byl ve Zpravodaji o ní článek. Koncepce však neprošla žádným veřejným projednáním a její text vlastně ani neznám, neboť podle odpovědného radního Studničky je nutné požádat město a pak prý informaci obdržíme. Ani v některých sportovních oddílech tuto koncepci neznají.

Město uzavřelo se zpracovatelkou územního plánu v únoru dodatek prodlužující termín dokončení nového územního plánu, který je ve srovnání s jinými městy neskutečně dlouhý a podle slov starosty Pátka měl být dokončený již v r.2014. V březnu 2018 se konalo zastupitelstvo a nikdo o dalším skluzu ani nehlesl natož, aby se to objevilo ve Zpravodaji města Čelákovice. Jen chvála a zase chvála. Třeba, jak je náš Zpravodaj třetí nejlepší v republice . Je to nepravdivé, ale zapadá to do předvolebních plánů. Jindy zase čteme o přívětivém úřadu a transparentním příkladu z Čelákovic. Lidé tomu věří?