Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč se nezeptají lidí?

28. 8. 2017

Dne 25.7.2017 radní schválili výstavbu lávky do ulice S.K.Neumana. Po dotazu na FB se zjistilo, že vlastně je schváleno zadání projektových prací na dvou lávkách. První bude spojovat parkoviště u Kulturního domu se zahradou Městského domu dětí a mládeže, druhá lávka propojí ulici Dr.Baizy s ulicí S.K.Neumana.

Jak to je již ustáleným zvykem současného vedení města, nikoho se na nic neptali a rozhodli. Oni nejlépe vědí co je vhodné.

Na soukromém FB starosty Pátka se pak děly věci. Lidé zde bydlící začali protestovat :

...to nemá žádný význam. všichni přeskakují lávku v ulici Bratří Petišků, né v ul. Dr. Baizy. Ti všichni budou strašně zklamaní a je to opravdu hodně lidí... Často jsou lidé po tomto přeskoku celí zabahnění, je mi líto nás i všech ostatních. Tak nevím, co je logické. To ví asi nějaký ing., který tuto situaci nezná a hodně to podcenil.

....stačí jít po stopách lidí, neřešit to od stolu. co tady bydlím-nějakých 8 let, tak lidi chodí tím jedním místem.tradičně to přemostovali jak se dalo a bylo to v pohodě. v posledních dvou letech tam někdo zlý, nebo -no já nemám vhodné slovo- začal bourat ty můstky, jak si lidi pomáhali- a začalo tam být jen bahno. a od té doby lidi volají po nějaké lávce, ale v tom místě, kde to potřebují.

.....Tak kdopak ze zastupitelstva ci jejich kamaradu bydli v ul. Dr.Baizy?

.....Vidíte, pane starosto, jaký mají lidé názor. Všichni tady voláme po lávce v ul. Bratří Petišků. Možná se některým o pár metrů zkrátí cesta na nádraží, ale spousta lidí bude dál přeskakovat potok v ul. Bratří Petišků...

Josef Pátek : jak vidíte, já a Petr Studnička k tomuto názoru přihlížíme a projednáme to znovu.

GRATULUJEME !!! Bude se schvalovat znova. Starosta vzal na vědomí názor čtenářů svého FB fóra. Co na to říkají ti co Pátkovo fórum nesledují a nebo nemají internet? Mají smůlu. Konečně stavba lávek není jediná co se projednává bez slyšení názorů občanů.