Jdi na obsah Jdi na menu
 


Střípky z jednání zastupitelstva

Pravidelně po jednání zastupitelstva píší své dojmy nazvané "Střípky z jednání zastupitelstva" a tak jsem se pro snažšší hledání rozhodl zavést tuto rubriku. Opravdu jsou to jen "Střípky" neboť pro toho, kdo chce poznat jednání bez mého subjektivního podání, ten musí přijít a nebo si poslechnout TV záznam. Někdy však trvá jednání až 9 hodin a tak se nedivím tomu, kdo na jednání nevydrží a čte i to co napíši.

Uvádím zde i komentované pozvánky na jednání zastupitelstva a případně i moje názory k předkládaným materiálům do zastupitelstva a všemu co s prací zastupitelstva a jeho členů souvisí..

 

Příspěvky

Střípky jednání zastupitelstva ve dnech 23 až 24.října 2013

24. 10. 2013

Konec zasedání opět v raních hodinách. Nové právní stanovisko k náměstí. Stalin a Gotwald již nejsou čestnými občany Čelákovic. Zastupiteli Studničkovi nebylo dopřáno promluvit. Cenzura prý v ZMČ neexistovala. Čerpání dotace na lávku ohroženo. Trestní oznámení navržené bez jediného důkazu. Telefoní účet v době dovolené ve výši 110 000, - Kč.

 

Za mě rozhodně žádný zástupce nemluví

19. 10. 2013

Je skutečně na radnici dusno a situace je znepokojující? Jaké byly osobní ambice zastupitelů, které bývalý starosta odmítl akceptovat? Jak byly plněny koaliční dohody a proč se bývalý starosta vyhýbá této otázce? Jaké špinavé prádlo mělo být před veřejností utajeno? Strašidelná vize a nebo jen strašení občanů? O co komu v zastupitelstvu jde a jak vidět to co nemůže být křišťálovitější? To a další otázky stále zůstávají nezodpovězeny.

 

Transparentní samospráva a ujíždějící rychlík

4. 10. 2013

 

Střípky z jednání zastupitelstva ve dnech 25 - 26.9.2013

26. 9. 2013

Jednání zastupitelstva opět ukončeno dlouho po půlnoci. Angažovanost řady příznivců ODS v sále Kulturního domu nemohla změnit poměr sil v zastupitelstvu.Starosta si měl uvědomit nesmyslnost dalšího působení ve vedení města neboť podpora pouhých 4 zastupitelů nedávala žádnou možnost k řádnému vedení města.

 

Král je mrtev ať žije král

26. 9. 2013

Rada města města Čelákovice po zasedání ZM ve dnech 25 až 26.6.2013 doznala změn :

své funkce opustili starosta Ing.Josef Pátek, místostarosta Ing.Miloš Sekyra a Jarmila Volfová,
nově byli zvoleni do funkce místostarosty Milan Tichý a radní PhDr.ZdeňkaTichá

 

Pozvánka na jednání zastupitelstva dne 25.9.2013

22. 9. 2013

Zpráva komise korekce Revitalizace náměstí, utajené Memorandum, odejmutí čestného občanství, znak města, Výroční cena a jiné zajímavé body budou projednávat zastupitelé. Víte, že budeme mít v Čelákovicích MAJÁK? ( opět můžete získat přímý přenos na www.tv-port.cz ).

 

 

Zpravodaj Města Čelákovice a rozdílný přístup k podaným informacím

7. 9. 2013

Energetická aukce a jiné

 

Lidovky.cz o losovačce v Čelákovicích

25. 8. 2013

Radnici se prodražila oprava náměstí.Soutěž na ni dělali aktéři kauzy Rath.

 

Co dává starostovi právo?

14. 8. 2013

Kdo jsou ti zastupitelé co o nich v náznacích mluví ing.Pátek? Jsou opravdu pro uvedené zastupitele Čelákovice - Nový Klondike?

 

Malému městu anonymita nesvědčí!

8. 8. 2013

Kdo odpovídá za zadání nové podoby internetových stránek a jaká je jejich cena? Opravdu do Čelákovic nepatří jejich městké části? Po přečtení brožurky "Čelákovice - procházka městem" si to lidé myslí a ptají se komu vděčíme za ne zcela vyvedenou brožurku .Ve Zpravodaji Města Čelákovice začaly volební agitace. Nic proti tomu, pokud jsou články podepsané jménem a ne pouhou zkratkou M.S.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »