Jdi na obsah Jdi na menu
 


Střípky z jednání zastupitelstva

Pravidelně po jednání zastupitelstva píší své dojmy nazvané "Střípky z jednání zastupitelstva" a tak jsem se pro snažšší hledání rozhodl zavést tuto rubriku. Opravdu jsou to jen "Střípky" neboť pro toho, kdo chce poznat jednání bez mého subjektivního podání, ten musí přijít a nebo si poslechnout TV záznam. Někdy však trvá jednání až 9 hodin a tak se nedivím tomu, kdo na jednání nevydrží a čte i to co napíši.

Uvádím zde i komentované pozvánky na jednání zastupitelstva a případně i moje názory k předkládaným materiálům do zastupitelstva a všemu co s prací zastupitelstva a jeho členů souvisí..

 

Příspěvky

Pozvánka na jednání zastupitelstva dne 28.2.2018

21. 2. 2018

Pozor mimořádně změna místa. Jednání zastupitelů bude v obřadní síni staré radnice. Na programu m.j. i rušení volebních slibů.

 

Investice 2018

12. 2. 2018

Investice připravované řadu let bez konečného výsledku. Nepochopitelné prodlevy v jednání.

 

První díl ze seriálu nesplněných slibů a lží našeho vedení města

28. 1. 2018

Před volbami Pátek tvrdil : "občané braňte se návratu uzavřené samosprávy!" Kde je ta otevřená samospráva nyní?

 

Střípky z jednání zastupitelstva ve dnech 13 - 14.12.2017

19. 12. 2017

Jedeme v zajetých kolejích. 8 h plných nepravd, polopravd, lží a manipulací. Vzhledem k nedávno vysílané reportáži Černých ovcí nebylo v zájmu vedení města, aby občané města věděli, co se bude projednávat, protože když nic nevíte, tak vás to netrápí a nezajímáte se. A o to přesně politikům, kteří mají máslo na hlavě, jde. Když už si někdo udělá čas a aktivně se zapojí do diskuze, tak si ho vedení města povodí a udělá z něj hlupáka, co ničemu nerozumí. Pan Pátek se neustále ohání potřebou slušně a konstruktivně vedené diskuze, ale sám se chová jako křivák (překrucování, odvádění od tématu, lhaní, manipulace, napadání) a v tom mu zdárně sekundují jeho parťáci Studnička (lži, invektivy, urážení) a Opa (nezákonně získaná a na veřejném zasedání prezentovaná zpráva přestupkové komise). Toliko omílané, když si myslíte, že je něco špatně, podejte trestní oznámení nebo udání, začíná být poněkud nudné.

 

Gól do vlastní branky

18. 12. 2017

I mistr Pátek se někdy utne

 

Pozvánka na jednání zastupitelstva dne 13.12.2017

5. 12. 2017

konec s pohádkami. Pořad Černé ovce ukázal na lži v tvrzení starosty Pátka

 

Střípky z jednání zastupitelstva ve dnech 20 a 21.9.2017

26. 9. 2017

pochybnosti o umístění domova seniorů, sauna - skluz v placení nájmu, majitelé pozemků jsou solidární s městem a nepožadují plnou tržní cenu, veřejné projednání nového územního plánu opět posun termínu, vzneseny pochybnosti o úplnosti opravy podhledů v gymnáziu, v lokalitě Rybníčky vážné závady, dopis Oživení k řešení škody z prohraného soudu

 

Pozvánka na jednání zastupitelstva dne 20.9.2017

13. 9. 2017

hospodaření za I.pololetí vykazuje velmi špatné výsledky, studie domova seniorů bez zadání potřeb seniorů Čelákovic, kdy můžeme čekat dokončení nového územního plánu, obchvat v nedohlednu, lidé vyjadřují nespokojenost s odpisem škod 

 

Zřejmě další ze skandálů současného vedení města

25. 7. 2017

Již nejde jen o samotnou opravu, ale především o důvěryhodnost v konání vedení města. Naznačená "úspora" záměnou za levnější materiály se zdá prostou krádeží a neodhlasované usnesení na zastupitelstvu se nedá vůbec pochopit. Některým zastupitelům nevadí pochybnosti o bezpečném způsobu provedení opravy. 

 

Plán splníme na 100% a možná i přeplníme

5. 7. 2017

Hoši děkujeme za krásná slova, barevné obrázky a popsaný papír. Budeme rádi až někdy nějaký harmonogram předložíte. No a taky jej splníte. To bude sláva. 

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »