Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jinde jde oprava mnohem rychleji

28. 3. 2017

Když se chce, tak všechno jde. V Čelákovicích toto heslo zřejmě neplatí

Termíny oprav zřícených podhledů – zprávy z internetu

1/ Do rána v drogerii na Andělu                      14.12.2005

V drogerii na Andělu v Praze spadl podhled stropu

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/v-drogerii-na-andelu-v-praze-spadl-podhled-stropu-fb2-/domaci.aspx?c=A051214_191506_domaci_klu

Policie zahájila kvůli spadlému stropu trestní řízení

Na místě zasahovaly dva hasičské vozy a dvě vozidla záchranné služby. Ředitel firmy doufá, že se mu podaří škody přes noc opravit tak, aby se prodejna mohla ve čtvrtek znovu otevřít.

2/ Přes víkend v Praze 4                                     6.10.2008

Zřícený podhled: Školka v Praze 4 se vrací k běžnému provozu
Minulé úterý šestnáct předškoláků jen o vlásek uniklo tragédii, po viníkovi policie stále pátrá.
Zdroj: http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/skolka-v-praze--se-vraci-k-beznemu-20081006.html NÁVRAT K NORMÁLU. Školku se podařilo přes víkend uvést do použitelného stavu, děti už opět mohou využívat všechny třídy.

3/ 37 dní ve škole v Litovli                                             6.1.2009

Škola v Litovli už má opravený zřícený strop
Křídlo A je celé hotové. Gemo nám ho včera předalo a tak jsme tam hned nastěhovali nábytek Zdroj: http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/skola-v-litovli-uz-ma-opraveny-zriceny-strop.html

v litovelské škole, kde se 30. října zřítil sádrokartonový podhled jen pár vteřin po té co duchaplná učitelka vyvedla ze třídy děti.

Vyšetřování stále pokračuje. Byly vypracovány dva znalecké posudky a policie si vyžádala ještě třetí,“ uvedla mluvčí olomoucké police Jitka Dolejšová.
Zdroj:
http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/skola-v-litovli-uz-ma-opraveny-zriceny-strop.html „Dostali jsme nabídku od sousední Základní školy Jungmanova, že by nám poskytli tři volné učebny a Městský klub Litovel nám nabídl dvě třídy.
Zdroj:
http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/soudni-znalec-uzavrel-ve-skole-cele-patro20081119.html  

4/ 30 dní v Plzni                                                                24.4.2013  

Multikino v plzeňském nákupním centru Plaza, kde se na konci března zřítila část sádrokartonového stropu, znovu otevře tuto sobotu 27. dubna.

Kino Cinema City bylo zavřené od 28. března, kdy se v jeho předsálí zřítily ze stropu sádrokartonové desky i s konstrukcí.

Zdroj: http://plzen.idnes.cz/multikino-cinema-city-v-centru-plaza-dv8-/plzen-zpravy.aspx?c=A130424_105812_plzen-zpravy_pp

Zdroj: http://www.prachatickonews.cz/krimi/krimi1715.htm

Část stropu se v kasinu zřítila 4. února večer

Následně policisté věc vyhodnotili tak, že patnáct let staré pochybení, které způsobilo škodu až letos v únoru, je promlčené