Jdi na obsah Jdi na menu
 


Důchodce vysoudil odškodné

28. 11. 2017

Zlínský důchodce p.Maděra žádal hradní kancelář podle zákona č.106 o sdělení platů vedoucích úředníků. Trvalo to dva roky, ale nakonec uspěl a ještě u soudu získal odškodnění. Zveřejněný příklad neochoty hradní kanceláře dodržovat zákon není ojedinělý a máme podobné zkušenosti i v Čelákovicích. V současné době řeší gymnázium hlavolam, jak žádat radnici o informace týkající se mimořádné kontrolní prohlídky konané 13.11.2017 svolané na základě posudku nezávislého soudního znalce zpochybňujícího provedení rekonstrukce podhledů. Vedení města se podobně, jako hradní kancelář vyznamenalo. Na podaný dotaz, jaké jsou zjištění a závěry z kontrolní prohlídky  sdělilo : jsou požadovány informace, které v požadovaném rozsahu a formě u povinného subjektu neexistují (konec citace).

Zdá se, že ve vedení města "neví levá co dělá pravá". Dne 14.11.2017 zasedala rada města a v zápise z jednání bod 4.6. čteme usnesení : RM bere na vědomí informaci o konání a průběhu kontrolní prohlídky stavby na základě tvrzení z přiloženého znaleckého posudku....atd.

Co tedy má gymnázium dělat? Obrátit se na soud? Nebo snad někomu dojde, že informace neutají!!!!! Trapné pane Pátku. Černé ovce ukázaly realitu.